Slide 1
Codzienny wybór z
30 rodzajów

dań i dodatków!

Śniadania, obiady, sałatki, desery, zupy, napoje!

Image is not available
Image is not available
Slide 2
Lodówka przyszłości
pełna pyszności!

W Twojej firmie -
-na wyciągnięcie ręki
24h na dobę!

Image is not available
Image is not available
Slide 3
Benefit żywieniowy
z ulgą ZUS

Jedyny benefit, na którym wprost zyskuje pracownik i pracodawca!

Image is not available
Image is not available
next arrow
previous arrow

Poznaj nas bliżej!

Tak, jeśli jesteś w zasięgu Smart Bistro możesz cieszyć się darmowymi dostawami.

Nie! Chętnie przywieziemy Ci co tylko zechcesz, bez względu na kwotę zamówienia.

Wszystkie zamówienia złożone dzień wcześniej dostaraczamy maksymalnie do 13.30. Jednak 80% paczek doręczamy już do godziny 10.00. Zadzwoń i sprawdź, o której jesteśmy w Twojej okolicy.

Godzinę dostawy możesz uzgodnić jeśli korzystasz z Dofinansowania $mart. Jeśli zależy Ci, by jedzonko było u Ciebie już do godziny 7.00 zastanów się nad instalacją w Twojej firmie naszej samoobsługowej witryny.

Żeby sprawdzić czy jesteś w zasięgu smarta, spróbuj złożyć zamówienie wpisując adres dostawy. System poinformuje Cię jeśli będziesz poza zasięgiem. Nie poddawaj się jednak, zadzwoń do naszego specjalisty od logistyki może uda nam się zaradzić.

Zamówienia z dostawą można składać do godziny 23:59 dnia poprzedniego. Zamówienie złożone do tej godziny na pewno zostanie doręczone.

Nie, Smart Bistro prowadzi sprzedaż jedynie z darmową dostawą w różnej formie.

Tak, jeśli jesteś w zasięgu Smart Bistro dostawa do Twojego domu również jest możliwa i bezpłatna.

W przypadku zamówienia z dostawą możesz zapłacić online podczas składania zamówienia, ale też kartą lub gotówką w momencie dostawy. 

W witrynie samoobsługowej możesz zapłacić BLIK`iem, kartą lub szybkim przelewem.

Oczywiście, z zamówienia można zrezygnować do czasu jego otrzymania.

Naszą „lodówkę przyszłości pełną pyszności” możesz mieć zupełnie za darmo! Nie ma żadnych kosztów instalacji ani comiesięcznego wynajmu.

Nasza inteligentna witryna uczy się tego co lubią jej Klienci. Dzięki zastosowanej technologii internetu rzeczy sama zamawia produkty oraz dopasowuje ich ilości. Wystarczy 5 dni, aby dopasować ofertę. Oczywiście zawsze chętnie odbierzemy telefon z sugestiami i natychmiast je wdrożymy.

Staramy się, aby wszystkie witryny były gotowe do sprzedaży od godziny 7.00. Godzinę uzupełnienia witryny można ustalić z naszym specjalistą ds. logistyki. Mogą być to zarówno godziny nocne jak i poranek lub przedpołudnie.

Oczywiście, potwierdzenie zamówienia wraz z jego specyfikacją otrzymasz na maila w momencie zakupu.

W momencie problemów z płatnościami możesz ponowić zakup, wybrać inną formę płatności lub powtórzyć poprzednią. Pamiętaj jednak, że system blokuje dania na pewien czas (zazwyczaj 6-7 minut) oczekując na płatność. Jeśli nie chcesz czekać zadzwoń do nas a odblokujemy je szybciej.

W większości przypadków oznacza to, że Twoja płatność do nas nie dotarła. Przyczyną może być również usterka techniczna. Nie zwlekaj, w każdej sytuacji skontaktuj się z nami czym prędzej, na pewno pomożemy!

Oczywiście w Smart Bistro można uzyskać rabaty w formie dofinansowania $mart, skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Nasze menu publikujemy na naszym profilu na Facebooku: fb.com/smartbistropl już o godzinie 10 dnia poprzedzającego. Pełne menu widzisz również po zeskanowaniu kodu QR w naszej witrynie samoobsługowej.

Nasze posiłki przygotowywane są w systemie ONE DAY. Co oznacza, że są one przygotowywane na świeżo i najlepiej spożyć je w dzień dostawy.

Nasze posiłki przygotowywane są w systemie ONE DAY. Co oznacza, że są one przygotowywane na świeżo i najlepiej spożyć je w dzień dostawy.

Zaufały nam już

0

FIRMY!

Obsługujemy ponad

0

KLIENTÓW!

Sprzedaliśmy już

0

POSIŁKÓW!

A Ty? Co jutro zjesz?

Kontakt

SmartBistro.pl 2022 © All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Catering dla firm Gdynia

Catering dla firm Gdańśk

Catering dla firm Sopot

Catering dla firm Rumia

Catering dla firm Reda

Catering dla firm Pruszcz Gdański

Catering dla firm Gdynia