POZNAJ SMART BISTRO!

Gotujemy dla Ciebie pyszne, zdrowe, różnorodne posiłki i dostarczamy je prosto pod Twoje drzwi od poniedziałku do piątku. Zamów dziś, otrzymaj już jutro! Obiad? Deser? Sałatka? Wybierz coś dla siebie i swoich bliskich. Teraz jesteśmy także w Warszawie!

Nota marketingowa Smart Bistro Sp. z o.o.​

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Smart Bistro Sp. z o.o., adres e-mail : jem@smarbistro.pl

Pana/Pani dane przetwarzane będą w celu REALIZACJI SKŁADANEGO PRZEZ PANIA/PANA ZAMÓWIENIA PRODUKTÓW i USŁUG ADMINISTRATORA, a w przypadku wyrażenie zgody a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez Administratora.

Pani/Pana dane mogą być udostępniane odbiorcom świadczącym usługi techniczno-organizacyjne dla Administratora W CELU POPRAWNEJ REALIZACJI DOSTAWY PRODUKTÓW i USŁUG ADMINISTRATORA,

Pani/Pana przechowywane będą na okres realizacji zamówienia (tj. Usługi gastronomicznej) oraz przez czas wynikający z obowiązujących przepisów podatkowych i rachunkowych oraz po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy a także ewentualnie przez czas istniejących, nieprzedawnionych roszczeń po ustaniu stosunku zobowiązaniowego. Jeżeli zaś wyrażą Państwo zgodę na otrzymywanie od Administratora komunikacji marketingowej, Państwa dane przechowywane będą do momentu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej wcześniej zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora.

Podanie danych osobowych jest niezbędne dla celu realizacji złożonego zamówienia. Brak podania danych osobowych będzie skutkował brakiem możliwości realizacji zamówienia.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych.

Pani/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu ani automatycznemu podejmowaniu decyzji.

A Ty? Co jutro zjesz?